OGRODZENIA MATRIX O nas

NASZA FIRMA

Zapewniamy, iż każde zrealizowane przez nas ogrodzenie będzie w pełni funkcjonalne, praktyczne oraz efektowne

Firma zajmuje się świadczeniem i produkcją usług w zakresie wykonania wszelkiego typu ogrodzeń i bram.

Produkujemy szeroki asortyment: siatki plecione, panele, słupki, podmurówki, prefabrykowane, akcesoria do ogrodzeń. Produkty firmy posiadają atesty i certyfikaty jakości.

Realizujemy zamówienia na ogrodzenia i bramy najwyższej jakości proces aluminium lub ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Zapewniamy klientom najwyższej klasy towar ogrodzenia i bramy siatki panele słupki wykonanie tylko wyłącznie z najlepszych surowców. Oferujemy automatykę do bram firmy TOUSEK.

Decydując się na usługi naszej firmy, macie Pastwo pewność iż powierzona nam realizacja zostanie wykonana w pełni fachowo oraz profesjonalnie. Po wykonaniu przez nas zlecenia otrzymacie Państwo gwarancję na wykonane przez nas ogrodzenie. Nasza firma gwarantuje najbardziej konkurencyjne ceny na rynku! Dzięki naszej firmie zyskujesz nie tylko dobrze i profesjonalnie wykonane ogrodzenie ale również pewność wzorowej realizacji oraz montażu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Firma wyłącznie stawia na jakość by każdy klient był zadowolony z usługi i produktów .

Już teraz zapytaj o ofertę

do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie